Kad mūsų interneto svetainėje jums būtų kuo patogiau naršyti, mes naudojame slapukus (cookies). Toliau naršydami svetainėje jus sutinkate su slapukų (cookies)naudojimu. Sužinoti daugiau.

Uždaryti ir daugiau neberodyti pranešimo.

Idėja

„Art Meetings“ yra daugiau nei muzikos festivalis . Idėja kilo iš multikultūrinių susitikimų, rengtų Centrinės ir Rytų Europos šalyse. Mūsų tikslas yra bendras tos pačios geografinės srities kultūrų požiūris, pažinimas ir bendradarbiavimas, nepaisant istorinių, socialinių ir politinių aplinkybių.

Art Meetings

„Art Meetings“ yra susibūrimas, kurio reikšmė atsiskleidžia garsuose. Mes bendraujame per kilnios meno kalbos ir plačiai aprėpiančios kultūros terpę.

Nuo pat pirmųjų susitikimų kviečiame pačius įdomiausius eksperimentinės muzikos menininkus. Kūrybinę veiklą mes laikome geriausia emocijų ir jausmų perteikėja. Abstrakcija palieka vietą vaizduotei ir per bendras patirtis pastato universalius tiltus, panaikinančius mūsų skirtumus. Mes mūsų koncertus ir kitus renginius matome kaip vietą, kur susitinka mūsų svečiai ir atlikėjai. Skirtingos patirtys su bendru vardikliu – integracija visų susitikime dalyvaujančių menininkų.

 

 

 

Tai apima muzikos koncertus, meno dirbtuves vaikams ir suaugusiems, daugiaformates interneto platformas, įvykius, parodas bei kitus renginius, įtraukiančius vietos bendruomenę. Kviečiame muzikantus, žurnalistus, vadybininkus, animatorius ir aktyvistus, taip pat kultūrinių ir socialinių institucijų atstovus iš viso pasaulio.

Share The Culture

Mes taip pat palaikome tarptautinį „Share The Culture“ forumą. Jis apima eilę diskusijų, susitikimų ir ekspertų paskaitų. Jų tikslas yra perduoti žinias ir kurti tvirtą partnerystę tarp kultūrai neabejingų žmonių iš Vidurio ir Rytų Europos bei kolegų iš kitų regionų. Mes vystome regionų socialinį ir kūrybinį kapitalą. Mes turime dalyvių iš Rytų partnerystės, Rusijos, Vokietijos, Vyšegrado ir Šiaurės šalių.

Renginiai finansuojami iš Kultūros ministerijos ir Nacionalinio paveldo, Lenkijos instituto Kijeve bei Šiaurės šalių kultūros fondų lėšų.

Art Meatings yra daugiau nei muzikos festivalis

Patikrinkite, kas vyksta Vilniuje !

→ Rodyti daugiau
© Festivalis Art Meatings / 30.09 → 01.10.2016 / Lietuva, Vilnius