piotr kurek [pl]

garso menininkas, multi-instrumentalistas, nuolatos dirbantis su „Piętnastka” projektais bei solo albumais Lenkijoje ir užsienyje

Artist
  • / koncertas /
  • Renginio data01/10/2016, 01:00
  • VietaMenų fabrikas LOFTAS Švitrigailos g. 29, Naujamiestis, Vilnius

Piotr Kurek – garso menininkas, multi-instrumentalistas, nuolatos dirbantis su „Piętnastka” projektais bei solo albumais Lenkijoje ir užsienyje.

Jo darbai nukelia į 60-uosius ir 70-uosius, ypač per gerklinius garsus, kurie užtvindo visą atmosferą. Jis bendradarbiavo su tokiomis teatro ir modernaus šokio grupėmis, kaip: „TR Warsaw”, „Lubelski Teatr Tańca” ir „Centre Chorégraphique National de Rillieux-la-Pape”, bei nepriklausomais choreografais ir meno vadovais, tarp kurių Magdalena Szpecht, Joanna Grabowiecka, Ryszard Kalinowski ir Robert Drobniuch. Menininkas yra autorius arba bendraautorius daugybės instrumentinių projektų: „Heroina”, „Suaves Figures”(su Sylvia Monnier), „Piętnastka” (su Hubert Zemler), „ABRADA” (su Francesco de Gallo). Taip pat dalyvavo muzikos ir teatro festivaliuos „Unsound” (Niujorkas, Krokuva, „CTM” (Berlynas), „UH Fest” (Budapeštas), „OFF Festival” (Katowice).