ozog / knysak [pl]

Audio-Video Performancas „Trumpalaikiai trukdžiai"

Artist
  • / koncertas /
  • Renginio data30/09/2016, 21:00

Ozog / Knysak – t.y. Maciej Ożóg ir Mariusz Knysak, yra garso ir vaizdo performanco „Trumpalaikiai Trukdžiai“ kūrėjai. Projektas paremtas glaudžiu improvizuoto garso ir gyvai kūriamų vizualizacijų tarpusavio santykiais.

Unikalus audiovizualinis performancas reprezentuoja ryšius tarp garsų ir vaizdų, žmogaus ir technologijų. Vaizdų unikalumą lemia garso parametrai (garsas, dažnis, dinamika), kurie atsispindi ir projektorių šviesose, jų kompozicijose, intensyvume ir judėjime. Tuo pat metu sukurti vaizdai yra skenuojami šviesos daviklių ir kameros, kurie kontroliuoja keletą pasirinktų garso parametrų.

Maciej Ożóg kuria garsą. Savo kūryboje jis naudoja elektromagnetinio lauko jutiklius ar įrenginius su aktyviais belaidžiais tinklais: „Bluetooth“, WiFi, mobiliuosius telefonus. Performanco metu sukurti garsai yra modifikuojami įvairiais būdais, kad sukurti „garinį kraštovaizdį” unikalų kiekvienai vietai.

Mariuszas Knysak yra atsakingas už vizualinius efektus. Jis naudoja savo sukurtą sistemą, kuri pakeičia vaizdų geometriją ir kuria hologramas primenančias daugiamates nuotraukas.

Menininkai kartu dirba jau dvejus metus, o jų projektas „Trumpalaikiai Trukdžiai“ buvo išleistas 2016 metų gegužę.